Sampovia a strašidlá - supertabory.sk
16711
page-template-default,page,page-id-16711,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Sampovia a strašidlá

Sampovia a strašidlá – jesenný denný tábor

Harry Potter deň a čarodejnícky Zámok Schloss Hof …

Prinášame vám dvojdňový detský denný tábor počas jesenných prázdnin Sampovia a strašidlá. Prvý deň strávia deti v Academii Universum, kde nás čaká čarodejnícky bál v maskách, výroba Rokfortských odznakov, ozdobovanie tekvíc, výroba slizolinskej nátierky, súťaže a kvíz Harry Potter. Druhý deň sa vyberieme na výlet na Zámok Schloss Hof, kde zažijeme prehliadku plnú duchov dávnych rytierov a princezien, bosorácku kuchyňu, pivnicu plnú netopierov a pavučín, strašidelné tvorivé a dielne a šminkovanie s bosorkami.

Zaručujeme

Skúsených a kvalifikovaných inštruktorov. Bohatý program, nové zážitky, zábavné hry a nových kamarátov. Desiatu/obed/olovrant/pitný režim.

Vek

6 - 12 rokov

Čas tábora

8:00-16:00/16:30 hod.

Cena

55 €/ 2 dni

Zahrnuté v cene: Academia Universum / program / výlet na Zámok Schlosshof / doprava MHD / kvalifikovaní inštruktori / desiata / obed / olovrant / pitný režim

Miesto stretnutia a odovzdania detí

Academia Universum, Mlynské Nivy 34, Bratislava

PROGRAM

  1. DEŇ – Harry Potter deň v Academii Universum – Prvý deň si užijeme zábavný program v téme Harry Potter. Deti si môžu priniesť masky alebo akékoľvek tematické oblečenie. Obed si dáme v neďalekej kantíne Šestka.
  2. DEŇ – Zámok Schloss Hof – Druhý deň nás čaká výlet na čarovný Zámok Schloss Hof, kde nás čaká pútavý strašidelný program a kopec zábavy. Na obed si dáme pizzu.

TURNUS

30.10.2019 – 31.10.2019   Obsadenosť:  IIIIIIIIIIIIIIIIIIII  OBSADENÉ

Ak by Vám chýbali ďalšie informácie, napíšte nám na adresu: lucia@sampaevents.sk. Inštrukcie na tábor Vám zašleme po prihlásení dieťaťa na tábor.