Sampovia výletníci - supertabory.sk
Sampovia výletníci - detský denný tábor, kde každý deň pocestujeme za novým zážitkom.
detský denný tábor, denný tábor, zážitkový tábor, spoznávací tábor, splav
15697
page-template-default,page,page-id-15697,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Sampovia výletníci

Sampovia výletníci - letný denný tábor

Sampovia výletníci – Letný tábor

ZOO a deň so zvieratkami, Zámok Schlosshof, splav Malého Dunaja, Kúpalisko Rosnička a Pezinskí permoníci.

Doprajte Vašim deťom letný zážitok, kde každý deň pocestujú na nové miesto. Príroda, kamaráti, zvieratká, krásne miesta a plno zážitkov, to je náš denný letný tábor Sampovia výletníci. Na letné dobrodružstvo sa opäť tešia Zuzka a Lucia :).

Zaručujeme

Skúsených animátorov. Super atmosféru, bohatý program, nové zážitky, zábavné hry a súťaže. Desiatu/teplý obed/olovrant/pitný režim. Desiata a olovrant zvyčajne býva formou pečiva/chlebíku s nátierkami, sladkých alebo slaných koláčikov a ovocia.

Vek

5 - 12 rokov

Čas tábora

8:00-16:30/17:00 hod.

Cena

145 €/5 dní.

Zahrnuté v cene: každodenné výlety / program / vstupy / doprava MHD + medzimestská/ skúsení inštruktori / desiata / obed / olovrant / pitný režim

Miesto stretnutia a odovzdania detí

Detské ihrisko Jakubovo námestie

PROGRAM

  1. DEŇ – ZOO – okrem zoznamovacích hier nás čaká výlet do ZOO, kde strávime celý deň so zvieratkami. Pre deti máme pripravený zaujímavý vzdelávací program a zábavné sprievodné aktivitky.
  2. DEŇ – Zámok Schlosshof – ak pandemická situácia dovolí, tento deň je našim cieľom obľúbený Zámok Schlosshof, kde si užijeme pútavý program, tvorivé kráľovské dielne, zvieratká a areál plný atrakcií.
  3. DEŇ – Kúpalisko Rosnička – v tento deň sa schladíme na kúpalisku, kde sa spolu s deťmi vyšantíme na šmykľavkách a okolitý areál využijeme na rôzne hry. Prv než vyrazíme, musíme sa vymotať z popletenej mapy a nájsť cestu historickým mestom von ;).
  4. DEŇ – Splav Malého Dunaja – zážitkový deň na loďke, ktorý deti strávia pádlovaním a objavovaním zaujímavých zákutí ramien Malého Dunaja, pozorovaním vodného vtáctva a krásnej prírody. Splavujeme zo Zálesia do Novej Dedinky, čo je nenáročný úsek vhodný pre začiatočníkov. /Pre zvýšenie bezpečnosti sú loďky spojené do katamaránu, takže sa nedajú prevrátiť, deti majú vesty a sú pod neustálym dohľadom zaučených inštruktorov/.
  5. DEŇ – Pezinskí permoníci – posledný deň nás čaká výlet do kráľovského mesta Pezinok, kde navštívime Banícke múzeum a v zámockom areáli pohľadáme stratený poklad, ku ktorému nás dovedú banskí permoníci – strážcovia pokladov.

TURNUSY

  1. 25.07.2022 – 29.07.2022                            Obsadenosť:  IIIIIIIIIIIIIIIIIIII OBSADENÉ
  2. 08.08.2022 – 12.08.2022                            Obsadenosť:  IIIIIIIIIIIIIIIIIIII OBSADENÉ

Poradie alebo zmena programu môže nastať v závislosti od počasia alebo aktuálneho vývoja epidemiologickej situácie. Program sa však snažíme dodržať, sme outdoorový tábor a dážď zvládne kamarát pršiplášť :-). V prípade veľmi nepriaznivého počasia volíme náhradný program ako napr. návšteva v Kidshouse, Academia Universum, Bibiana…

Ak by ste potrebovali ďalšie infomácie, napíšte nám na adresu: lucia@sampaevents.sk. Podrobný program a inštrukcie Vám zašleme po prihlásení dieťaťa na tábor.