Sampovia výletníci - supertabory.sk
Sampovia výletníci - detský denný tábor, kde každý deň pocestujeme za novým zážitkom.
detský denný tábor, denný tábor, zážitkový tábor, spoznávací tábor, splav
15697
page-template-default,page,page-id-15697,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Sampovia výletníci

Sampovia výletníci - letný denný tábor

Sampovia výletníci – Letný tábor

Zámok Schlosshof a kráľovské tvorivé dielne, drak vo Svätom Jure a výroba vlastnej pizze, deň na ranči s koníkmi a zvieratkami, splav Malého Dunaja, galéria optických ilúzií a kúpalisko.

Doprajte Vašim deťom letný zážitok, kde každý deň pocestujú na nové miesto. Príroda, kamaráti, zvieratká, krásne miesta a plno zážitkov, to je náš denný letný tábor Sampovia výletníci. Na letné dobrodružstvo sa už desiaty rok tešia Zuzka a Lucia :).

Zaručujeme

Skúsených animátorov. Super atmosféru, bohatý program, nové zážitky, zábavné hry a súťaže. Desiatu/teplý obed/olovrant/pitný režim. Desiata a olovrant zvyčajne býva formou pečiva/chlebíku s nátierkami, sladkých alebo slaných koláčikov a ovocia.

Vek

5 - 12 rokov

Čas tábora

8:00-16:30/17:00 hod.

Cena

170 €/5 dní.

Zahrnuté v cene: každodenné výlety / program / vstupy / doprava MHD + medzimestská/ skúsení inštruktori / desiata / obed / olovrant / pitný režim

Miesto stretnutia a odovzdania detí

Detské ihrisko Jakubovo námestie, Bratislava

PROGRAM

  1. DEŇ – Zámok Schloss Hof – tento deň nás čaká výlet do Rakúska na zámok, kde si deti užijú zážitkový program, v ktorom sa prenesú do dôb minulých a budú môcť spoznať statok a jeho zákutia z pohľadu slúžky Johany a paholka Paula. Ste zvedaví aké remeslá boli súčasťou statku? Čakajú nás tiež kráľovské tvorivé dielne, netradičné zvieratá a parádne ihriská.
  2. DEŇ – Drak vo Svätom Jure – druhý deň máme namierené do starobylého mestečka Svätý Jur, kde deti spoznajú povesť o svätom Jurajovi a vyrobia si tematický suvenír. Obed bude netradičný, pretože čo si napečieme, to si aj zjeme. V historickom Renesančnom dome nás čaká autentická rozkúrená pec, v ktorej si upečieme pizzu podľa vlastnej chuti. Po chutnom obede nás čaká Scheidlinova záhrada, kde v hrách a zábave pokračujeme.
  3. DEŇ – Galéria optických ilúzií a Kúpalisko Rosnička – prv, než vyrazíme na kúpalisko máme naplánovanú návštevu galérie, kde nazrieme do sveta fascinujúcich príbehov, v ktorom nebudete veriť vlastným očiam. Po nej sa presunieme na Kúpalisko Rosnička, kde si užijeme bazény a šmykľavky.
  4. DEŇ – Splav Malého Dunaja – zážitkový deň na loďke, ktorý deti strávia pádlovaním a objavovaním zaujímavých zákutí ramien Malého Dunaja, pozorovaním vodného vtáctva a krásnej prírody. Splavujeme zo Zálesia do Novej Dedinky, čo je nenáročný úsek vhodný pre začiatočníkov. /Pre zvýšenie bezpečnosti sú loďky spojené do katamaránu, takže sa nedajú prevrátiť, deti majú vesty a sú pod neustálym dohľadom inštruktorov/.
  5. DEŇ – Ranč Borinka – posledný deň strávime na ranči, kde sa nielen postaráme o koníky a jeho stajne, ale si aj zajazdíme. Okrem toho spoznáme iné zvieratá ako sú kravy, býky, prasiatká a aj malé žriebätká. Vyskúšame si tak, že život farmára nie je vôbec jednoduchý, ale na druhej strane so zvieratkami veľmi krásny.

TURNUSY

  1. 15.07.2024 – 19.07.2024          OBSADENÉ/VOĽNÉ: IIIIIIIIIIIIIIIIIIII                
  2. 22.07.2024 – 26.07.2024         OBSADENÉ/VOĽNÉ: IIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Poradie dní alebo zmena programu môže nastať v závislosti od počasia. Program sa však snažíme dodržať, sme outdoorový tábor a dážď zvládne kamarát pršiplášť :-). V prípade veľmi nepriaznivého počasia volíme náhradný program.

Ak by ste potrebovali ďalšie infomácie, napíšte nám na adresu: lucia@sampaevents.sk. Podrobný program a inštrukcie Vám zašleme po prihlásení dieťaťa na tábor.