Sampovia výletníci - supertabory.sk
15697
page-template-default,page,page-id-15697,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Sampovia výletníci

Sampovia výletníci – Letný tábor

Deň na farme, pečenie chlebíka, deň na zámku, splav Malého Dunaja, Mini ZOO, sokoliarstvo, Kúpalisko Rosnička a bratislavsko-prešporské strašidlá …

Doprajte Vašim deťom letný zážitok, kde každý deň pocestujú na nové miesto. Príroda, kamaráti, zvieratká, krásne miesta a plno zážitkov, to je náš denný letný tábor Sampovia výletníci. Každý deň je iný, každý deň je originálny. Vydajte sa s nami na letné dobrodružstvo, kde na deti čaká opäť nový program. Na deti sa tešia animátorky Zuzka a Lucka :-).

Zaručujeme

Skúsených animátorov. Zábavu, super atmosféru, bohatý program, dni plné zážitkov, zábavné hry a súťaže. Desiatu/teplý obed/olovrant/pitný režim. Desiata a olovrant zvyčajne býva formou pečiva/chlebíku s nátierkami, sladkých alebo slaných koláčikov.

Vek

5 - 12 rokov

Čas tábora

8:00-16:30/17:00 hod.

Cena

135 €/5 dní.

Zahrnuté v cene: každodenné výlety / program / vstupy / doprava MHD + medzimestská/ kvalifikovaní inštruktori / desiata / obed / olovrant / pitný režim

Miesto stretnutia a odovzdania detí

Detské ihrisko Jakubovo námestie

PROGRAM

  1. DEŇ – Biofarma Stupava – v tomto krásnom areáli nás čakajú zoznamovacie hry, jazda na koči, zvierací obyvatelia farmy s ktorými sa zoznámime, nový zvierací kvíz, slovenský obed a pečenie chlebíka, ktorý si deti môžu zobrať domov.
  2. DEŇ – Čarovný deň na zámku Schlosshof – opäť nový a pútavý program zo života na zámku, kráľovské tvorivé dielne, kontaktná ZOO, interaktívne ihriská, relaxačné zóny, zábavné úlohy, pizza piknik v zámockej záhrade … jeden deň je málo, aby sme objavili všetky tajomstvá a zákutia zámku :).
  3. DEŇ – Kúpalisko Rosnička – v tento deň sa schladíme na kúpalisku, kde sa spolu s deťmi vyšantíme na šmykľavkách a okolitý areál využijeme na rôzne hry. Ale ešte predtým než vyrazíme, pohľadáme bratislavsko-prešporské strašidlá.
  4. DEŇ – Splav Malého Dunaja – zážitkový deň na loďke, ktorý deti strávia pádlovaním a objavovaním zaujímavých zákutí ramien Malého Dunaja, pozorovaním vodného vtáctva a krásnej prírody. Splavujeme zo Zálesia do Novej Dedinky, čo je nenáročný úsek vhodný pre začiatočníkov. /Pre zvýšenie bezpečnosti sú loďky spojené do katamaránu, takže sa nedajú prevrátiť, deti majú vesty a sú pod neustálym dohľadom kvalifikovaných inštruktorov/. Deň ukončíme hravými aktivitami na lúke.
  5. DEŇ – Mini ZOO Devín – posledný deň nás čaká výlet na Devín, kde navštívime mini zoo s viac ako 100 zvieratkami. Okrem kŕmenia nás čaká ukážka sokoliarstva a po chutnom obede sa vrhneme do hľadania pokladu, ktorý deti nezískajú skôr, kým nevylúštia stredoveké hádanky a tajomstvá zo života Rimanov.

TURNUSY

  1. 20.07.2020 – 24.07.2020                            Obsadenosť:  IIIIIIIIIIIIIIIIIIII OBSADENÉ
  2. 10.08.2020 – 14.08.2020                            Obsadenosť:  IIIIIIIIIIIIIIIIIIII OBSADENÉ

Poradie programu sa môže zmeniť v závislosti od počasia. Program sa však snažíme dodržať, sme outdoorový tábor a dážď zvládne kamarát pršiplášť :-). V prípade veľmi nepriaznivého počasia volíme náhradný program ako napr. návšteva v Kidshouse, Academia Universum, Bibiana…

Ak by ste potrebovali ďalšie infomácie, napíšte nám na adresu: lucia@sampaevents.sk. Podrobný program a inštrukcie Vám zašleme po prihlásení dieťaťa na tábor.