Sampovia výletníci - supertabory.sk
15697
page-template-default,page,page-id-15697,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Sampovia výletníci

Sampovia výletníci – Letný tábor

Kukuričné bludisko, deň na zámku, splav Malého Dunaja, deň na farme a nové atrakcie …

Doprajte Vašim deťom letný zážitok, kde každý deň pocestujú na nové miesto. Príroda, kamaráti, zvieratká, krásne miesta a plno zážitkov, to je náš denný letný tábor Sampovia výletníci. Každý deň je iný, každý deň je originálny. Vydajte sa s nami na letné dobrodružstvo, kde na deti čaká bohatý program plný zaujímavých výletov, sprievodných hier a aktivít. Postará sa o nich náš akčný a zábavný inštruktorský tím.

Zaručujeme

Skúsených a kvalifikovaných inštruktorov. Zábavu, super atmosféru, bohatý program, dni plné zážitkov a športu, zábavné hry a súťaže, prírodu a plno nových kamarátov. Desiatu/teplý obed/olovrant/pitný režim.

Vek

5 - 12 rokov

Čas tábora

8:00-16:30/17:00 hod.

Cena

109 €/4 dni, 129 €/5 dní.

Zahrnuté v cene: každodenné výlety / program / vstupy / doprava MHD + medzimestská/ kvalifikovaní inštruktori / desiata / obed / olovrant / pitný režim

Miesto stretnutia a odovzdania detí

Detské ihrisko Jakubovo námestie

PROGRAM

  1. DEŇ – Ali farma vo Vinosadoch – pomenovaná po ťaviakovi Alim, okrem ktorého si predstavíme aj iné zvieratká ako lamu a ovečky, podľa ktorých si ukážeme ako sa spracováva vlna a ako vznikajú ponožky. Zafarmárčime si a zážitkovou formou si pozrieme svet včiel,  po ktorých nás čakajú zaujímavé tvorivé dielničky.
  2. DEŇ – Čarovný deň na zámku Schlosshof – vždy nové a pútavé programy zo života na zámku, kontaktná ZOO, interaktívne ihriská, relaxačné zóny, zábavné úlohy, obed v zámockej záhrade … jeden deň je málo, aby sme objavili všetky tajomstvá a zákutia zámku :).
  3. DEŇ – Areál Divokej vody – v tento deň máme namierené do Čunova, kde si deti môžu užiť atrakciu aquaroller-valec na vode a bazén, čo je novinkou tohto roku.
  4. DEŇ – Splav Malého Dunaja – zážitkový deň na loďke, ktorý deti strávia pádlovaním a objavovaním zaujímavých zákutí ramien Malého Dunaja, pozorovaním vodného vtáctva a krásnej prírody. Splavujeme zo Zálesia do Novej Dedinky, čo je nenáročný úsek vhodný pre začiatočníkov. /Pre zvýšenie bezpečnosti sú loďky spojené do katamaránu, takže sa nedajú prevrhnúť, deti majú vesty a sú pod neustálym dohľadom kvalifikovaných inštruktorov/. Deň ukončíme hravými aktivitami na lúke.
  5. DEŇ – Kukuričné bludisko – posledný deň nás čaká najväčší výlet do kukuričného bludiska vo Vlčkovciach, kde úlohou detí bude nájsť cestu z bludiska čo najskôr a vyriešiť hádanky ukryté vo vnútri. Poobedie strávime hrami v neďalekom príjemnom parku a hurá domov.

TURNUSY

  1. 01.07.2019 – 04.07.2019 /5.7. sviatok/    Obsadenosť:  IIIIIIIIIIIIIIIIIIII VOĽNÉ/OBSADENÉ
  2. 22.07.2019 – 26.07.2019                            Obsadenosť:  IIIIIIIIIIIIIIIIIIII OBSADENÉ
  3. 12.08.2019 – 16.08.2019                            Obsadenosť:  IIIIIIIIIIIIIIIIIIII VOĽNÉ/OBSADENÉ

Poradie programu sa môže zmeniť v závislosti od počasia. Program sa snažíme dodržať, ale v prípade veľmi nepriaznivého počasia volíme náhradný program. Deti sú celý čas pod dozorom našich kvalifikovaných inštruktorov.

Ak by ste potrebovali ďalšie infomácie, napíšte nám na adresu: info@sampaevents.sk. Podrobný program a inštrukcie Vám zašleme po prihlásení dieťaťa na tábor.