Sampovia na bicykloch - supertabory.sk
15693
page-template-default,page,page-id-15693,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Sampovia na bicykloch

Sampovia na bicykloch – Letný cyklo-tábor

Leto, slniečko, bicykel, jazerá, kúpalisko so šmykľavkami, nové cyklotrasy, jazda na štvorkolke a súťaž o najlepšieho cyklistu …

Aj toto leto prinášame deťom ich obľúbený denný cyklotábor, kde na nich  bude každý deň čakať iná trasa. Nejde nám o  podávanie vrcholových športových výkonov, cykloturistiku so všetkým čo k tomu patrí si vychutnávame skôr v rekreačnej forme. Našim cieľom je denne prejsť cca 20-30 km, čo zvláda každé priemerne zdatné dieťa, ktoré rado bicykluje. Na deti sa už siedmy rok tešia inštruktori Tono a Lucia :-).

Zaručujeme

Skúsených inštruktorov, zábavu, super atmosféru, bohatý program, dni plné zážitkov a športu, hry a súťaže. Desiatu/teplý obed/olovrant/pitný režim. Desiata a olovrant je zvyčajne formou pečiva/chlebíka s nátierkami, sladkého alebo slaného pečiva a ovocia.

Podmienky

Bicykel primeraný veľkosti dieťaťa v dobrom technickom stave, helma, fľaša, dobrý zdravotný stav dieťaťa. Tábor je vhodný pre všetky deti, ktoré radi bicyklujú a sú športovo zdatné.

Vek

7 - 14 rokov

Čas tábora

8:00-16:30/17:00 hod.

Cena

129 €/5 dní.

Zahrnuté v cene: každodenné výlety / doprava MHD / vstupy / kvalifikovaní inštruktori / desiata / obed / olovrant / pitný režim

Miesto stretnutia a odovzdania detí

Parkovisko na Tyršovom nábreží. Pri Malých Karpatoch 1x na parkovisku na Železnej studienke.

PROGRAM

  1. DEŇ – Výlet k jazeru. Zoznámenie sa s deťmi,  úvodná spoznávacia hra,  inštruktáž o bezpečnosti jazdy, pravidlá jazdy v pelotóne … Čaká nás výlet na Rusovské a Čunovské jazero, relax,  hry na lúke, kúpanie v prípade dobrého počasia na jazere v Rusovciach.
  2. DEŇ – Malodunajská cyklotrasa a Pamätník M. R. Štefánika. Obľúbený výlet do Kittsee sme zamenili za výlet do Ivanky pri Dunaji, kde sa dostaneme po Malodunajskej cyklotrase. Po ceste nás čaká zastávka na rozhľadni vo Vrakunskom lesoparku a Pamätník M. R. Štefánika.
  3. DEŇ – Areál Divokej vody. V tento deň si oddýchneme od bicyklov. Čaká nás výlet do Čunova do areálu Divokej vody, kde si užijeme jazdu na štvorkolke, bazén alebo iné športové zážitky.
  4. DEŇ – Malé Karpaty. Tento deň si cykloturistiku spríjemníme  kombináciou nádhernej prírody Malých Karpát, kde si deti môžu  vyskúšať členitejší terén.
  5. DEŇ – Kúpalisko Rosnička. Obľúbené kúpalisko v Rakúsku sme zamenili za kúpalisko Rosnička, ale ešte predtým si urobíme medzizastávky na súťaže v areáli Vodárenského múzea a Lesoparku v Karlovej Vsi.

Každý deň máme pre deti pripravené súťaže a titul “Najlepší cyklista” vyhlásime na konci nášho športového týždňa :-).

TURNUSY

1. 02.08.2021 – 06.08.2021   Obsadenosť:  IIIIIIIIIIIIIII  OBSADENÉ

2. 16.08.2021 – 20.08.2021   Obsadenosť:  IIIIIIIIIIIIIIVOĽNÉ/OBSADENÉ

Zraz stretnutia je na parkovisku na Tyršovom nábreží, z kadiaľ je vynikajúca dostupnosť pre všetky cyklo-výlety. Program sa môže zmeniť v závislosti od kondície detí, počasia alebo aktuálneho vývoja s epidemiologickou situáciou. Deti sú celý čas pod dozorom inštruktorov.

Ak by ste potrebovali ďalšie infomácie, napíšte nám na adresu: lucia@sampaevents.sk. Podrobný program, inštrukcie a mapku stretnutia Vám zašleme po prihlásení dieťaťa na tábor.