Sampovia na bicykloch - supertabory.sk
15693
page-template-default,page,page-id-15693,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Sampovia na bicykloch

Sampovia na bicykloch – Letný cyklo-tábor

Leto, slniečko, bicykel, kúpalisko s tobogánom, čokoládovňa, opičia dráha, zábavné aktivity a súťaž o najlepšieho cyklistu …

Aj toto leto prinášame deťom ich obľúbený denný cyklotábor, kde na nich každý deň bude čakať iná trasa, na ktorej si do sýtosti zabicyklujú. Vydajte sa s nami na cestu, ktorá je plná športových zážitkov, ale aj bohatého programu. Našim cieľom je denne prejsť cca 20-30 km, čo zvláda každé priemerne zdatné dieťa, ktoré rado bicykluje. Na deti sa už šiesty rok tešia inštruktori Tonko a Lucia :-).

Zaručujeme

Skúsených inštruktorov, zábavu, super atmosféru, bohatý program, dni plné zážitkov a športu, nové zábavné hry. Desiatu/teplý obed/olovrant/pitný režim. Desiata a olovrant je zvyčajne formou pečiva/chlebíka s nátierkami, sladkého alebo slaného pečiva.

Podmienky

Bicykel primeraný veľkosti dieťaťa v dobrom technickom stave, helma, fľaša, dobrý zdravotný stav dieťaťa. Tábor je vhodný pre všetky deti, ktoré radi bicyklujú a sú športovo zdatné.

Vek

7 - 14 rokov

Čas tábora

8:00-16:30/17:00 hod.

Cena

135 €/5 dní.

Zahrnuté v cene: každodenné výlety / doprava MHD / vstupy / kvalifikovaní inštruktori / desiata / obed / olovrant / pitný režim

Miesto stretnutia a odovzdania detí

Parkovisko na Tyršovom nábreží. Pri Karpatskom okruhu 1x na parkovisku na Železnej studienke.

PROGRAM

  1. DEŇ – Výlet k jazeru. Zoznámenie sa s deťmi,  úvodné spoznávacie hry,  škola jazdy – inštruktáž o bezpečnosti jazdy, zaujímavosti zo sveta cyklistiky, ako si opraviť defekt a iné zaujímavosti. Výlet na Rusovské a Čunovské jazero, relax,  hry na lúke, piknik pod stromami, kúpanie v prípade dobrého počasia na jazere v Rusovciach.
  2. DEŇ – Kittsee a čokoládovňa. Obľúbený výlet do Kittsee, kde nás čaká návšteva a prezentácia čokoládovne, kde deti môžu ochutnať a kúpiť si vychýrené čokoládové pralinky. Počas dňa máme niekoľko zaujímavých stanovíšť, kde si s deťmi môžeme oddýchnuť, pohrať sa aj súťažiť.
  3. DEŇ – Opičia dráha. V tento deň si oddýchneme od bicyklov. Na podnet detí sme do programu opäť zahrnuli Opičiu dráhu v DNV, kde si deti môžu užiť lanové prekážky a po chutnom obede sa presunieme do záhrady Vodárenského múzea, ktorá je na hry ako stvorená.
  4. DEŇ – Karpaty na dvoch kolesách. Tento deň si cykloturistiku spríjemníme  kombináciou nádhernej prírody Malých Karpát, kde si deti môžu  vyskúšať trošku členitejší terén.
  5. DEŇ – Kúpalisko Hainburg. Naším cieľom je kúpalisko Bergbad v Hainburgu v krásnom prostredí blízkeho Rakúska,  kde sa deti môžu do sýtosti vyšantiť na tobogáne a skákacích vežiach. 

Každý deň máme pre deti pripravené nové súťaže a titul “Najlepší cyklista” vyhlásime na konci nášho športového týždňa :-).

TURNUSY

1. 27.07.2020 – 31.07.2020   Obsadenosť:  IIIIIIIIIIIIIII  OBSADENÉ

2. 24.08.2020 – 28.08.2020   Obsadenosť:  IIIIIIIIIIIIIIVOĽNÉ/OBSADENÉ

Zraz stretnutia je na parkovisku na Tyršovom nábreží, z kadiaľ je vynikajúca dostupnosť pre všetky cyklo-výlety. Program sa môže zmeniť v závislosti od kondície detí alebo počasia. Prvý deň je „pozorovací“, kde sa v prípade potreby skupina prerozdelí podľa zdatnosti a výdrže detí. Deti sú celý čas pod dozorom inštruktorov.

Ak by ste potrebovali ďalšie infomácie, napíšte nám na adresu: lucia@sampaevents.sk. Podrobný program, inštrukcie a mapku stretnutia Vám zašleme po prihlásení dieťaťa na tábor.