Sampovia na bicykloch - supertabory.sk
15693
page-template-default,page,page-id-15693,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Sampovia na bicykloch

Sampovia na bicykloch – Letný cyklo-tábor

Leto, slniečko, bicykel, kúpalisko s tobogánom, čokoládovňa, nové zábavné atrakcie, súťaž o najlepšieho cyklistu a mnoho iného …

Aj toto leto prinášame deťom ich obľúbený denný cyklotábor, kde na nich každý deň bude čakať iná trasa, na ktorej si do sýtosti zabicyklujú. Vydajte sa s nami na cestu, ktorá je plná športových zážitkov, ale aj bohatého programu a dobrodružstva. Našim cieľom je denne prejsť cca 20-30 km a ani zlé počasie nám nezabráni, aby sme si deň neužili naplno. Bicyklovanie je skôr relaxačnou formou ako podávaním veľkých športových výkonov.

Zaručujeme

Skúsených a kvalifikovaných inštruktorov. Zábavu, super atmosféru, bohatý program, relax, žiadnu nudu, dni plné zážitkov a športu, zábavné hry, prírodu a plno nových kamarátov. Desiatu/teplý obed/olovrant/pitný režim.

Podmienky

Bicykel primeraný veľkosti dieťaťa v dobrom technickom stave, helma, fľaša, dobrý zdravotný stav dieťaťa. Tábor je vhodný pre všetky deti, ktoré radi bicyklujú a sú športovo zdatné.

Vek

7 - 14 rokov

Čas tábora

8:00-16:30/17:00 hod.

Cena

129 €/5 dní.

Zahrnuté v cene: každodenné výlety / doprava MHD / vstupy / kvalifikovaní inštruktori / desiata / obed / olovrant / pitný režim

Miesto stretnutia a odovzdania detí

Parkovisko na Tyršovom nábreží. Pri Karpatskom okruhu 1x na parkovisku na Železnej studienke.

PROGRAM

  1. DEŇ – Výlet k jazeru. Zoznámenie sa s deťmi,  úvodné spoznávacie hry,  škola jazdy – inštruktáž o bezpečnosti jazdy, zaujímavosti zo sveta cyklistiky, ako si opraviť defekt a iné zaujímavosti. Výlet na Rusovské a Čunovské jazero, relax,  hry na lúke, piknik pod stromami, kúpanie v prípade dobrého počasia.
  2. DEŇ – Kittsee a čokoládovňa. Deň začneme zahrievacími športovými aktivitami a následne výletom do Kittsee, kde nás čaká návšteva a prezentácia čokoládovne, kde deti môžu ochutnať a kúpiť si vychýrené čokoládové pralinky. Počas dňa máme niekoľko zaujímavých stanovíšť, kde si deti môžu oddýchnuť aj pohrať sa.
  3. DEŇ – Areál Divokej vody. V tento deň nás čaká výlet do Čunova, kde si oddýchneme od bicyklov v novom bazéne a užijeme si detské atrakcie ako napr. aquaroller – nafukovací valec na vode, prípadne iné, podľa toho ako nám dovolí počasie.
  4. DEŇ – Karpaty na dvoch kolesách. Tento deň si cykloturistiku spríjemníme  kombináciou nádhernej prírody Malých Karpát, kde si deti môžu  vyskúšať trošku členitejší terén. Tešiť sa môžu na skvelý domáci burger!
  5. DEŇ – Kúpalisko Hainburg. V tomto dni dobicyklujeme do blízkeho Hainburgu v Rakúsku. Našim cieľom bude kúpalisko v príjemnom prostredí, kde sa deti môžu do sýtosti vyšantiť na tobogáne a skákacích vežiach. 

Každý deň máme pre deti pripravené nové súťaže a titul “Najlepší cyklista” vyhlásime na konci nášho športového týždňa :-).

TURNUSY

1. 08.07.2019 – 12.07.2019   Obsadenosť:  IIIIIIIIIIIIIII  OBSADENÉ

2. 29.07.2019 – 02.08.2019   Obsadenosť:  IIIIIIIIIIIIIII  VOĽNÉ/OBSADENÉ

Zraz stretnutia je na parkovisku na Tyršovom nábreží, z kadiaľ je vynikajúca dostupnosť pre všetky cyklo-výlety. Program sa môže zmeniť v závislosti od kondície detí alebo počasia. Prvý deň je „pozorovací“, kde sa v prípade potreby skupina prerozdelí podľa zdatnosti a výdrže detí. Deti sú celý čas pod dozorom našich kvalifikovaných inštruktorov. Na každý deň máme pre deti pripravené iné zábavné aktivity.

Ak by ste potrebovali ďalšie infomácie, napíšte nám na adresu: info@sampaevents.sk. Podrobný program a inštrukcie Vám zašleme po prihlásení dieťaťa na tábor.