Sampovia na bicykloch - supertabory.sk
Sampovia na bicykloch - denný detský tábor. Každý deň iná cyklo-trasa, každý deň iný zážitok.
detský cyklotábor, detský tábor, denný detský tábor, tábor s bicyklami, aquapark, denný cyklotábor
15693
page-template-default,page,page-id-15693,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Sampovia na bicykloch

Sampovia na bicykloch – Letný cyklo-tábor

Leto, slniečko, bicykel, jazerá, aquapark, kúpalisko s tobogánom a súťaž o najlepšieho cyklistu …

Aj toto leto prinášame deťom ich obľúbený denný cyklotábor, kde na nich  bude každý deň čakať iná trasa. Nejde nám o  podávanie vrcholových športových výkonov, cykloturistiku so všetkým čo k tomu patrí si vychutnávame skôr v rekreačnej forme. Našim cieľom je denne prejsť cca 25-35 km, čo zvláda každé priemerne zdatné dieťa, ktoré rado bicykluje. Jeden deň si oddýchneme od bicyklov a navštívime Aquapark Senec. Inštruktori Tono a Lucia sú tu s vami už desiaty rok :-).

Zaručujeme

Skúsených inštruktorov, zábavu, super atmosféru, bohatý program, dni plné zážitkov a športu, hry a súťaže. Desiatu/teplý obed/olovrant/pitný režim. Desiata a olovrant je zvyčajne formou pečiva/chlebíka s nátierkami, sladkého alebo slaného pečiva a ovocia.

Podmienky

Bicykel primeraný veľkosti dieťaťa v dobrom technickom stave, helma, fľaša, dobrý zdravotný stav dieťaťa. Tábor je vhodný pre všetky deti, ktoré radi bicyklujú a sú športovo zdatné. Pas dieťaťa.

Vek

7 - 14 rokov

Čas tábora

8:00-16:30/17:00 hod.

Cena

170 €/5 dní.

Zahrnuté v cene: každodenné výlety / doprava medzimestská / vstupy / kvalifikovaní inštruktori / desiata / obed / olovrant / pitný režim.

Miesto stretnutia a odovzdania detí

Parkovisko na Tyršovom nábreží v Bratislave. V piatok na parkovisku na Železnej studienke v Bratislave.

PROGRAM

  1. DEŇ – Malodunajská cyklotrasa a Pamätník M. R. Štefánika – Zoznámenie sa s deťmi,  úvodné spoznávacie hry,  inštruktáž o bezpečnosti jazdy… Prvý deň nás čaká výlet do Ivanky pri Dunaji, kde sa dostaneme po Malodunajskej cyklotrase. Po ceste nás čaká zastávka na rozhľadni vo Vrakunskom lesoparku, letisko a Pamätník M. R. Štefánika a kúpanie v jazere v Ivanke pri Dunaji v prípade dobrého počasia.
  2. DEŇ – Čokoládovňa v Kittsee a Jarovecké jazero – v druhý deň máme namierené do obľúbenej čokoládovne v Rakúsku, kde nás čakajú medzizastávky na hry a súťaženie. Ďalšou zastávkou je Jarovecké jazero, kde sa dostaneme pomocou petržalskej cyklotrasy a keď nám počasie dovolí, sa okúpeme.
  3. DEŇ – Aquapark Senec – v tento deň si oddýchneme od bicyklov a užijeme si tobogány a detské atrakcie v Aquaparku Senec.
  4. DEŇ – Kúpalisko Bergbad –  našim cieľom je obľúbené kúpalisko Bergbad v Rakúsku, kde si užijeme tobogán, skákacie veže a veľmi príjemnú cyklotrasu.
  5. DEŇ – Malé Karpaty. Tento deň  nás čaká výzva vo forme členitejšieho terénu na Kačín, kde si okrem prírody užijeme krásne ihrisko a súťaže.

Počas týždňa máme pre deti pripravené súťaže a titul “Najlepší cyklista” vyhlásime na konci nášho športového týždňa :-).

TURNUSY

1. 05.08.2024 – 09.08.2024     IIIIIIIIIIIIIII

Zraz stretnutia je na parkovisku na Tyršovom nábreží, z kadiaľ je vynikajúca dostupnosť pre všetky cyklo-výlety. Program sa môže zmeniť v závislosti od kondície detí alebo počasia. Deti sú celý čas pod dozorom inštruktorov.

Ak by ste potrebovali ďalšie infomácie, napíšte nám na adresu: lucia@sampaevents.sk. Podrobný program, inštrukcie a mapku stretnutia Vám zašleme po prihlásení dieťaťa na tábor.