Sampovia v sedle - supertabory.sk
Sampovia v sedle - detský denný tábor s koníkmi na štýlovom ranči El Rancho v Ivanke pri Dunaji.
detský jazdecký tábor, tábor s koníkmi, jazdecký tábor, denný tábor, koníkovský tábor, tábor na ranči
15705
page-template-default,page,page-id-15705,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Sampovia v sedle

Sampovia v sedle – Letný tábor

Super ranč s bazénom, koníky, tvorivé tematické dielne, zábavné súťaže a kúpalisko.

Novinkou je štýlový ranč El Rancho v Ivanke pri Dunaji, kde si deti môžu užiť štvordňový deň s koníkmi. Počas týchto dní sa budeme učiť nie len jazdiť, ale aj sa starať o koníky a okolie ranča. Na deti tiež čakajú rôzne súťaže s koniarskou tematikou a tvorivé dielne. Vyšantiť sa môžeme v bazéne, ktorý je nám k dispozícii každý deň. Tábor je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých, pretože trpezliví inštruktori prispôsobujú jazdy podľa zručnosti detí.

Okrem života na ranči navštívime kúpalisko Rosnička, kde nás čaká zábava v bazénoch a na šmykľavkách.

Zaručujeme

Skúsených a kvalifikovaných inštruktorov. Bezpečnosť pri jazdení, zapožičanie bezpečnostných prvkov, super atmosféru a bohatý program. Desiatu/teplý obed/olovrant/pitný režim. Desiata a olovrant je zvyčajne formou pečiva/chlebíka s nátierkami, sladkého alebo slaného pečiva a ovocia.

Vek

5 - 12 rokov

Čas tábora

8:00-16:30/17:00 hod.

Cena

175 €/5 dní.

Zahrnuté v cene: desiata / teplý obed / olovrant /pitný režim/ každodenné výlety /4-dňový program na ranči /doprava medzimestská + MHD / vstupy / kvalifikovaní inštruktori / celodenná starostlivosť.

Miesto stretnutia a odovzdania detí

Detské ihrisko Jakubovo námestie

PROGRAM

  1. DEŇ – Na ranči s koníkmi –  štyri dni v týždni strávime s deťmi na ranči, kde si deti užijú program s koníkmi, doplnený tematicky ladenými súťažami a tvorivými dielňami. Naobedujeme sa priamo na ranči.
  2. DEŇ – Na ranči s koníkmi
  3. DEŇ – Kúpalisko Rosnička – v tento deň si užijeme kúpalisko, kde sa priamo aj naobedujeme.
  4. DEŇ – Na ranči s koníkmi
  5. DEŇ – Na ranči s koníkmi

TURNUSY

1. 11.07.2022 – 15.07.2022       Obsadenosť:  IIIIIIIIIIIIIIIIIIII OBSADENÉ

2. 01.08.2022 – 05.08.2022       Obsadenosť:  IIIIIIIIIIIIIIIIIIII  OBSADENÉ

 

Odporúčame deťom pribaliť pršiplášť. V prípade nepriaznivého počasia sa jazdy presunú do krytej haly. V prípade zlého počasia pri kúpalisku volíme náhradný program, ako napr. výlet do Kidshouse, Academie Universum, Bibiany …

Ak by ste potrebovali ďalšie informácie, napíšte nám na adresu: lucia@sampaevents.sk. Podrobný program a inštrukcie Vám radi zašleme po prihlásení dieťaťa na tábor.