Sampovia v sedle - supertabory.sk
15705
page-template-default,page,page-id-15705,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Sampovia v sedle

Sampovia v sedle – Letný tábor

Super ranč, koníky, tvorivé tematické dielne, zábavné súťaže,  deň na kúpalisku a bratislavsko-prešporské strašidlá … 

Novinkou je, že deti strávia na ranči s koníkmi 4 dni. Počas týchto dní sa deti budú učiť nie len jazdiť, ale aj starať sa o koníky a okolie ranča. Ukážeme si ako správne koníka postrojiť pred každou jazdou, naučíme sa ako koníka správne očesať, očistiť, ako vyzerá konská manikúra a ako správne koníka osedlať. Na deti tiež čakajú rôzne súťaže s koniarskou tematikou a zábavný zvierací kvíz. Leto s koníkmi si užijeme v nádhernom prostredí Jazdeckého klubu Borinka, s milými a trpezlivými inštruktorkami, ktoré lekcie deťom individuálne prispôsobujú, preto je tábor vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých.

Okrem života na ranči nás čaká výlet na kúpalisko Rosnička, kde si s deťmi užijeme skvelý deň v bazénoch a na šmykľavkách. Na deti sa tešia opäť animátorky Zuzka a Lucka :).

Zaručujeme

Skúsených a kvalifikovaných inštruktorov. Bezpečnosť pri jazdení, super atmosféru, bohatý program, dni plné zážitkov, zábavné hry, prírodu, zvieratká. Desiatu/teplý obed/olovrant/pitný režim. Desiata a olovrant je zvyčajne formou pečiva/chlebíka s nátierkami, sladkého alebo slaného pečiva.

Vek

5 - 12 rokov

Čas tábora

8:00-16:30/17:00 hod.

Cena

155 €/5 dní.

Zahrnuté v cene: desiata / teplý obed / olovrant /pitný režim/ každodenné výlety /4-dňový program na ranči /doprava medzimestská + MHD / vstupy / kvalifikovaní inštruktori / celodenná starostlivosť.

Miesto stretnutia a odovzdania detí

Detské ihrisko Jakubovo námestie

PROGRAM

  1. DEŇ – Na ranči s koníkmi –  štyri dni v týždni strávime s deťmi na ranči v krásnom prostredí Borinky, kde si deti užijú program s koníkmi, doplnený tematicky ladenými súťažami a tvorivými dielňami. Na deti čaká super zázemie, život na ranči, prítulní psíkovia, trampolína a plno iných aktivít.
  2. DEŇ – Na ranči s koníkmi
  3. DEŇ – Kúpalisko Rosnička. Obľúbený deň na kúpalisku si užijeme v krásnom prostredí lesa so šmykľavkami, bazénmi a detským ihriskom. Prv, než vyrazíme však pohľadáme bratislavsko-prešporské strašidielká.
  4. DEŇ – Na ranči s koníkmi
  5. DEŇ – Na ranči s koníkmi

TURNUSY

1. 03.08.2020 – 07.08.2020       Obsadenosť:  IIIIIIIIIIIIIIIIIIII OBSADENÉ

2. 17.08.2020 – 21.08.2020       Obsadenosť:  IIIIIIIIIIIIIIIIIIII VOĽNÉ/OBSADENÉ

 

Odporúčame deťom pribaliť pršiplášť. V prípade veľmi nepriaznivého počasia sa jazdy buď presunú alebo zvolíme náhradný vnútorný program na ranči. V prípade zlého počasia pri kúpalisku volíme náhradný program, ako napr. výlet do Kidshouse, Academie Universum, Bibiany …

Ak by ste potrebovali ďalšie informácie, napíšte nám na adresu: lucia@sampaevents.sk. Podrobný program a inštrukcie Vám radi zašleme po prihlásení dieťaťa na tábor.