Sampovia v sedle - supertabory.sk
15705
page-template-default,page,page-id-15705,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Sampovia v sedle

Sampovia v sedle – Letný tábor

Super ranč, koníky, včelia farma, tvorivé tematické dielne,  kúpalisko so šmykľavkami … obľúbený tábor Sampovia v sedle.

Deti sa naučia ako sa starať o koníky, ako im vyčistiť stajňu, ako správne koníka osedlať, ako ho vodiť, naučíme sa jazdiť, zvládať rôzne disciplíny a prekážky. Na deti tiež čakajú rôzne súťaže s koniarskou tematikou. Leto s koníkmi si užijeme v Jazdeckom klube Borinka, s milými a trpezlivými inštruktorkami, ktoré lekcie deťom individuálne prispôsobujú, preto je tábor vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých.

Okrem života na ranči nás čaká výlet na včeliu farmu, kde sa deti oboznámia so životom včielok, ochutnajú rôzne medíky a vyrobia si medovú sviečku. Tiež nás čaká výlet na kúpalisko Rosnička, kde si užijeme skvelý deň v bazénoch a na šmykľavkách.

Zaručujeme

Skúsených a kvalifikovaných inštruktorov. Bezpečnosť pri jazdení, super atmosféru, bohatý program, dni plné zážitkov, zábavné hry, prírodu, zvieratká a plno nových kamarátov. Desiatu/teplý obed/olovrant/pitný režim.

Vek

5 - 12 rokov

Čas tábora

8:00-16:30/17:00 hod.

Cena

149 €/5 dní.

Zahrnuté v cene: desiata / teplý obed / olovrant /pitný režim/ každodenné výlety /3-dňový program na ranči /doprava MHD / vstupy / kvalifikovaní inštruktori / celodenná starostlivosť.

Miesto stretnutia a odovzdania detí

Detské ihrisko Jakubovo námestie

PROGRAM

  1. DEŇ – Včelia farma – zoznámenie sa s deťmi,  úvodné spoznávacie hry, výlet na včeliu farmu, kde sa deti hravou formou naučia o živote včielok, ochutnajú rôzne medíky a naučia sa vyrábať krásne sviečky.
  2. DEŇ – Na ranči s koníkmi –  tri dni v týždni strávime s deťmi na ranči v nádhernom prostredí Borinky, kde si užijú program s koníkmi, doplnený tematicky ladenými súťažami a tvorivými dielňami. Super zázemie, výletík do okolia na konskom chrbte, bazénik a trampolína, to všetko si môžete s nami užiť v JK Borinka.
  3. DEŇ – Na ranči s koníkmi
  4. DEŇ – Kúpalisko Rosnička. Obľúbený kúpaliskový deň si užijeme v krásnom prostredí lesa so šmykľavkami, bazénmi a detským ihriskom.
  5. DEŇ – Na ranči s koníkmi

TURNUSY

1. 15.07.2019 – 19.07.2019       Obsadenosť:  IIIIIIIIIIIIIIIIIIII VOĽNÉ/OBSADENÉ

2. 05.08.2019 – 09.08.2019       Obsadenosť:  IIIIIIIIIIIIIIIIIIII VOĽNÉ/OBSADENÉ

3. 19.08.2019 – 23.08.2019       Obsadenosť:  IIIIIIIIIIIIIIIIIIII OBSADENÉ

Deti sú celý čas pod dozorom našich kvalifikovaných inštruktorov. Na každý deň máme pre deti pripravené iné zábavné aktivity. V prípade nepriaznivého počasia budú deti jazdiť v krytej hale a v prípade kúpaliska zvolíme náhradný program.

Ak by ste potrebovali ďalšie informácie, napíšte nám na adresu: info@sampaevents.sk. Podrobný program a inštrukcie Vám radi zašleme po prihlásení dieťaťa na tábor.