Sampovia výletníci - supertabory.sk
15697
page-template-default,page,page-id-15697,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Sampovia výletníci

Sampovia výletníci – Letný tábor

Deň na zámku, splav Malého Dunaja, deň na farme, psíkovia, opičia dráha, stratení v histórii a najlepšia zmrzlina …

Doprajte Vašim deťom letný zážitok, kde každý deň pocestujú na nové miesto. Príroda, kamaráti, zvieratká, krásne miesta a plno zážitkov, to je náš denný letný tábor Sampovia výletníci. Každý deň je iný, každý deň je originálny. Vydajte sa s nami na letné dobrodružstvo, kde na deti čaká bohatý program plný zaujímavých výletov, sprievodných hier a aktivít. Postará sa o nich náš akčný a zábavný inštruktorský tím.

Zaručujeme

Skúsených a kvalifikovaných inštruktorov. Zábavu, super atmosféru, bohatý program, dni plné zážitkov a športu, zábavné hry a súťaže, prírodu, skvelých animátorov a plno nových kamarátov. Desiatu/teplý obed/olovrant/pitný režim.

Vek

5 - 12 rokov

Čas tábora

8:00-16:30/17:00 hod.

Cena

109 €/4 dni, 129 €/5dní

Zahrnuté v cene: každodenné výlety / program / vstupy / doprava MHD + medzimestská / kvalifikovaní inštruktori / desiata / obed / olovrant / pitný režim

Miesto stretnutia a odovzdania detí

Detské ihrisko pri OC Eurovea

PROGRAM

  1. DEŇ – Opičia dráha – prvý deň nás čaká deťmi obľúbená opičia dráha, zoznamovacie hry a zábavné aktivity. Navštívia nás psíkovia z výcvikovej školy Vodiaci pes a v zábave budeme pokračovať v záhrade Vodárenského múzea.
  2. DEŇ – Čarovný deň na zámku Schlosshof – vždy nové a pútavé programy zo života na zámku, kontaktná ZOO, interaktívne ihriská, relaxačné zóny, zábavné úlohy, obed v zámockej záhrade … jeden deň je málo, aby sme objavili všetky tajomstvá a zákutia zámku :).
  3. DEŇ – Farma Pod Gaštankou – v tento deň navštívime farmu v Modre, kde máme pre deti pripravený opäť nový program. Deti sa zoznámia so životom na farme, nakŕmia zvieratká a užijú si deň plný hier.
  4. DEŇ – Splav Malého Dunaja – zážitkový deň na loďke, ktorý deti strávia pádlovaním a objavovaním zaujímavých zákutí ramien Malého Dunaja, pozorovaním vodného vtáctva, rôznych živočíchov a krásnej prírody. /Pre zvýšenie bezpečnosti sú loďky spojené do katamaránu, deti majú vesty a sú pod neustálym dohľadom kvalifikovaných inštruktorov – nemusíte sa báť, je to bezpečné/. Deň opäť zavŕšime hravými aktivitami na lúke. /5.7. – voľný deň a splav odpadá/.
  5. DEŇ – Poklady Bratislavy a najlepšia zmrzlina – na konci táborového týždňa budeme objavovať Bratislavu spoznávaco-dobrodružným programom, kde budú deti hľadať “poklady” Bratislavy, čo ich privedie k najlepšej zmrzline Bratislavy, ktorú si deti budú môcť za odmenu vychutnať. 

TURNUSY

  1. 02.07.2018 – 06.07.2018 /5.7. voľno/     Obsadenosť:  IIIIIIIIIIIIIIIIIIII  
  2. 30.07.2018 – 03.08.2018                          Obsadenosť:  IIIIIIIIIIIIIIIIIIII OBSADENÉ

Poradie programu sa môže zmeniť v závislosti od počasia. Program sa snažíme dodržať, ale v prípade veľmi nepriaznivého počasia volíme náhradný program. Deti sú celý čas pod dozorom našich kvalifikovaných inštruktorov.

Ak by ste potrebovali ďalšie infomácie, napíšte nám na adresu: info@sampaevents.sk. Podrobný program a inštrukcie Vám zašleme po prihlásení dieťaťa na tábor.