Sampovia v sedle - supertabory.sk
15705
page-template-default,page,page-id-15705,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Sampovia v sedle

Sampovia v sedle – Letný tábor

Super ranč, koníky, opičia dráha, tvorivé tematické dielne,  kúpalisko s tobogánom … to je náš bohatý letný program, ktorý môžete s nami zažiť v tábore Sampovia v sedle.

Deti sa naučia ako sa starať o koníky, ako im vyčistiť stajňu, ako správne koníka osedlať, ako ho vodiť, naučíme sa jazdiť, zvládať rôzne disciplíny a prekážky. Okrem toho na deti čakajú súťaže s koniarskou tematikou. Spoločnosť nám bude robiť aj koza Róza a iné zvieratká. To všetko s milými a trpezlivými inštruktorkami, ktoré lekcie deťom individuálne prispôsobujú.

Okrem života na ranči si náš týždeň doplníme výletom na obľúbenú opičiu dráhu, kde si deti okrem lezenia zasúťažia a zahrajú rôzne hry. Tiež nás čaká výlet do blízkeho Hainburgu, kde si užijeme kúpalisko s tobogánom.

Zaručujeme

Skúsených a kvalifikovaných inštruktorov. Zábavu, super atmosféru, bohatý program, relax, žiadnu nudu, dni plné zážitkov a športu, zábavné hry, prírodu, zvieratká a plno nových kamarátov. Desiatu/teplý obed/olovrant/pitný režim.

Vek

5 - 12 rokov

Čas tábora

8:00-16:30/17:00 hod.

Cena

139 € /5dní

Zahrnuté v cene: desiata / teplý obed / olovrant /pitný režim/ každodenné výlety /3-dňový program na ranči /doprava MHD + cezhraničná / vstupy / kvalifikovaní inštruktori / celodenná starostlivosť.

Miesto stretnutia a odovzdania detí

Detské ihrisko pri OC Eurovea

PROGRAM

  1. DEŇ – Opičia dráha – zoznámenie sa s deťmi,  úvodné spoznávacie hry, výlet na opičiu dráhu. Výlet si spríjemníme zábavnými aktivitami a poobedie sa pohráme v záhrade Vodárenskeho múzea.
  2. DEŇ – Na ranči s koníkmi –  tri dni v týždni strávime s deťmi na Ranči Butterfly, kde si užijú program s koníkmi, doplnený tematicky ladenými súťažami a tvorivými dielňami.
  3. DEŇ – Na ranči s koníkmi
  4. DEŇ – Kúpalisko Hainburg. Pre deti najobľúbenejší deň si užijeme v Hainburgu na kúpalisku s tobogánom a skákacimi vežičkami. Program dopĺňame výletom na zrúcaninu alebo návštevou blízkeho super ihriska.
  5. DEŇ – Na ranči s koníkmi

TURNUSY

1. 23.07.2018 – 27.07.2018       Obsadenosť:  IIIIIIIIIIIIIIIIIIII OBSADENÉ

2. 20.08.2018 – 24.08.2018       Obsadenosť:  IIIIIIIIIIIIIIIIIIII OBSADENÉ

Deti sú celý čas pod dozorom našich kvalifikovaných inštruktorov. Na každý deň máme pre deti pripravené iné zábavné aktivity. V prípade veľmi nepriaznivého počasia volíme náhradný program, okrem programu na ranči.

Ak by ste potrebovali ďalšie informácie, napíšte nám na adresu: info@sampaevents.sk. Podrobný program a inštrukcie Vám radi zašleme po prihlásení dieťaťa na tábor.