Sampovia a tajomstvá - supertabory.sk
15620
page-template-default,page,page-id-15620,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Sampovia a tajomstvá

Sampovia a tajomstvá – Letný tábor

Výlet loďou, rytierska zábava, zámok a tajné cestičky, život Rimanov, tajomstvá Bratislavy, príbeh strateného vojaka a jazda vo veteráne …

Prinášame vám letnú novinku plnú napínavých situácií, kde deti čaká zážitkové cestovanie v čase. Deti sa každý deň prenesú do nového príbehu v rôznych časových obdobiach a ich úlohou bude každý deň odkryť iné tajomstvo. Navštívime Zámok Schlosshof, kde objavíme tajné chodby služobníctva a preskúmame tajné podzemné chodby. Čaká nás výlet loďou na Hrad Devín a rytierska zábava. Odhalíme tajomstvo strateného vojaka, prebádame vojenský bunker, v ktorom sú stratené indície, bez ktorých sa nebudeme môcť odviezť vo veteráne GAZ 69. Aký bol život Rimanov, si vyskúšame na vlastnej koži. Posledný deň odhalíme tajomstvá bratislavského podzemia a vydáme sa hľadať sladký poklad, ktorý si vyrobíme sami, pretože nás čaká cukrovinkový workshop.

Povinná výbava: baterka a odvaha :-).

Zaručujeme

Skúsených a kvalifikovaných inštruktorov. Zábavu, tajomnú atmosféru, bohatý program, nové zážitky, žiadnu nudu, zábavné hry a nových kamarátov. Desiatu/teplý obed/olovrant/pitný režim.

Vek

7 - 14 rokov

Čas tábora

8:00-16:30/17:00 hod.

Cena

129 €/ 5dní

Zahrnuté v cene: každodenné výlety/ program / vstupy / doprava MHD / kvalifikovaní inštruktori / desiata / obed / olovrant / pitný režim

Miesto stretnutia a odovzdania detí

Detské ihrisko pri OC Eurovea

PROGRAM

  1. DEŇ – Zámok Schlosshof – program pre deti na Tajnej cestičke odkryje tajomstvá čarovného zámku, okrem iného si užijeme areál plný zábavných ihrísk, kontaktnej ZOO, relaxačných zón a zábavných úloh.
  2. DEŇ – Výlet loďou a rytierska zábava – užijeme si plavbu loďou na Hrad Devín, kde nás pod slovanským hradiskom čaká pasovanie za rytierov, súťaže a rytierska zábava.
  3. DEŇ – Tajomstvo strateného vojaka a jazda na veteráne. Preskúmame vojenský bunker, povozíme sa na veteráne GAZ 69 a vychutnáme si spoločne uvarený guľáš.
  4. DEŇ – Život Rimanov – tento deň si urobíme výlet do Rusovskej Gerulaty, kde s deťmi odhalíme ďalšie tajomstvá života Rimanov.
  5. DEŇ – Tajomstvá Bratislavy a hľadanie pokladu – aké tajomstvo sa skrýva pod podzemím Bratislavy a kde sa ukrýva poklad, to sa dozvedia deti v posledný deň tábora.

TURNUSY

1. 09.07.2018 – 13.07.2018   Obsadenosť:  IIIIIIIIIIIIIIIIIIII  OBSADENÉ

2. 13.08.2018 – 17.08.2018   Obsadenosť:  IIIIIIIIIIIIIIIIIIII 

Poradie programu sa môže zmeniť v závislosti od počasia. Program sa snažíme dodržať, ale v prípade veľmi nepriaznivého počasia volíme náhradný program. Deti sú celý čas pod dozorom našich kvalifikovaných inštruktorov.

Ak by ste potrebovali ďalšie infomácie, napíšte nám na adresu: info@sampaevents.sk. Podrobný program a inštrukcie Vám zašleme po prihlásení dieťaťa na tábor.